
Mohammed Bouyeri is knettergek
Althans, volgens mw. Elastiek. Dat vertelde ze de Telegraaf. U weet wel: Fatima Elastiek, die zich in alle mogelijke bochten buigt om Nederland van Dar al-Hudna in Dar al-Salaam te brengen. Daarbij allerlei koran geboden dusdanig uitlegt in haar eigen voordeel dat ze stenigingen weet te ontlopen.
Sorry, mevrouw Elastiek. Bouyeri is weldegelijk mohammedaan. En eentje die z’n geloof serieus neemt. Serieuzer dan u zelf doet. Of dacht u dat het dragen van een provocerende hoofddoek voldoende was? Dienen vrouwen niet toestemming te hebben van hun eigenaar (man, vader, oom, broer of zoon) om langere afstanden te reizen dan 80 km?
Mogen mohammedaanse vrouwen die hun geloof serieus nemen spreken of überhaupt omgang hebben met ongetrouwde heidense mannen? Ik stel me zo voor dat u in uw dagelijks werk als mohammedaans propagandist annex Extreem Links stadsdeelwethoudster regelmatig omgang heeft met dat soort mannen. Al dan niet getrouwd. En op uw eigen kamer, zonder dat er (mannelijke) chaperonne(s) aanwezig zijn. Wat doen jullie daar in die kamer, viespeuk? Oh, werken? Ja, dat deden ze vroeger op de Wallen ook. Pezen kan je prima met een hoofddoek op. Dat wordt wat moeilijker als die doek tussen je benen bindt. Maar dan kan je er niet mee lopen lonken zoals je nu doet.
Ik bedoel maar. U bent bekend met de term ‘buffet Christen’? Dat is een christen die langs het theologisch buffet wandelt en pakt wat hem of haar smakelijk lijkt. En laat liggen wat zwaar op de maag ligt. U bent dus een ‘buffet mohammedaanse’. U neemt wel de smakelijkste halal hapjes, adviseert anderen om die vooral ook te proberen. Maar laat de zwaar op de maag liggende gerechten zoals ‘hakt hen het hoofd af’ toch liever liggen. Nietwaar? Nog een gekonfijt dadeltje bij uw suiker koran?
Is Bouyeri geestelijk gestoord? Inderdaad, maar dan is hij op zeker iets wat u ten koste van alles zal ontwijken: een godsdienstwaanzinnige. De koran staat vol met opdrachten tot het doden van ongelovigen. U weet net zo goed als ik dat uiteindelijk een ongelovige drie keuzes geboden wordt: bekering, onderwerping of de dood. Bouyeri maakte hooguit een vormfout: hij gaf Theo van Gogh niet de kans om zich te bekeren of te onderwerpen. Dat maakt hem nog niet knettergek. Eerder vergeetachtig. Wat ik echt knettergek vind is dat de volledige mohammedaanse gemeenschap het onmogelijk ziet om er afstand van te nemen. Vraag een gemiddelde mohammedaan, en hij zal op zich geen probleem hebben met Bouyeri’s daad. Vraag het een belijdend mohammedaan, en hij trekt er een fles appelsap voor open. Om het te vieren.
Bovendien is uw opmerking nogal oud. Heeft een baard langer dan die van sjamaan Fawaz of Sinterklaas. Alle gelovigen gebruiken uw argument maar wat graag. Iedere gelovige die jullie (gelovigen in het algemeen, niet noodzakelijkerwijze alleen mohammedanen) niet lusten is opeens ‘geen ware xxxx’. Vul het geloof van uw keuze maar in.
Misschien kent u die kapitalistische uitbuiter Peter Fransen uit Groesbeek nog? Die poepfijne Refo die Ballast Nedam voor € 45 miljoen tilde? Zijn geloofsgenoten voelen zich net zo ongemakkelijk als u met dit sujet. En gebruikten exact hetzelfde argument: “Peter Fransen is geen ware Refo”. U zegt dat Bouyeri knettergek is. Klopt. Hij is een godsdienstwaanzinnige, eentje z’n geloof heel wat serieuzer neemt dan u zelf ooit zal doen.
Leuk dat uw straatje schoon probeert te vegen, maar begin eerst eens bij u zelf. Volgens mijn beperkte koran kennis denk ik dat u ongeveer 50 stenigingen in het rood staat. Verder mag u Bouyeri wel dankbaar zijn. Zonder zijn harde werk zouden mislukte politici zoals u voorlopig geen poot aan de grond gekregen hebben. Zelfs niet in de ex communistische partij waar u lid van bent.
H. Numan
Kijk ook eens op het Faith Freedom Dutch forum.