Harvey Makes Second Landfall In Louisiana After Leaving "Apocalyptic" Flooding, Record Rainfall In Texas
http://www.zerohedge.com/news/2017-08-30/harvey-makes-2nd-landfall-western-louisiana-after-pummeling-texas-50-inches-rain
Zee Bahama’s verdwenen
Een bijzonder natuurverschijnsel op de Bahama’s. Als gevolg van orkaan Irma, die Miami nadert, heeft de zee zich zaterdag teruggetrokken en blijft het eiland achter met een gigantisch strand.
Volgens weerman Reinier van den Berg is het een vaker gezien verschijnsel. Twitteraars delen massaal beelden van het verschijnsel en spreken hun ongeloof uit in Tweets.
Mensen vergelijken het verschijnsel ook met de periode voorafgaand aan een Tsunami. Echter stelt Van den Berg hen gerust: „Dat oceaanwater komt zeker niet terug in de vorm van een tsunami. Dat gaat geleidelijker.
Zaterdag was de koudste 16 september ooit gemeten. In De Bilt werd het slechts 12,9 graden. Hiermee werd het oude record van 13,4 graden op 16 september 1972 verbroken, meldt Weeronline.
Er duiken prachtige beelden op uit Engeland. Delen van het land werden maandag gehuld in een oranje gloed door Ophelia. De storm nam Saharazand en asdeeltjes van de bosbranden in Portugal en het noorden van Spanje mee, die de gloed veroorzaakten.
Het lijkt op iets uit Star Wars”, schreef iemand op Twitter. “Ik wil niemand bang maken, maar de zon is roze! Is dit het einde van de wereld?”, vreesde een ander.
Ariel schreef:In Nederland wordt code rood afgegeven. We zijn geen sneeuw meer gewend.
Terug naar “FFI Nederlands Café”
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 3 gasten